מהו שק שינה לתינוקות?


שק שינה לתינוקות הוא מעין שמיכה המתלבשת על גופו של התינוק, ומיועדת להחליף שמיכה רגילה. לשקי השינה של Little Penguin יש פתח לצוואר ושני פתחים לזרועות כך שאת "מלבישה" את שק השינה על תינוקך. שקי שינה לתינוקות מוכחים כמונעים את הסיכון לחנק הקיים משימוש בשמיכת תינוק רגילה, ובנוסף מורידים את הסיכון להתחממות יתר ע"י התאמת עובי שק השינה - לטמפרטורת החדר.
למה כדאי להשתמש בשקי שינה של Little Penguin?


שקי השינה של Little Penguin הינם התחליף המושלם לשמיכה מסורבלת עבור תינוקך. באצעות שקי השינה של Little Penguin תוכלו לשמור על חום גופו של תינוקך בכל לילה. המוצר בטיחותי לחלוטין, ומונע את הסיכון מחנק משמיכת תינוק. שקי שינה של Little Penguin שומרים על התינוק שלך בטמפרטורה הנכונה בשבילם, ומורידים את הסיכון להתחממות יתר. התינוק יכול להתהפך, לשבת ולעמוד מבלי להוריד את השמיכה או להתעורר
מתוך שקי השינה של Little Penguin - באיזו מידה עלי לבחור?


שקי שינה של Little Penguin מגיעים בשלוש מידות שונות: 0-6 חודשים, 6-18 חודשים, ו- 18-36 חודשים. יש לציין שהמידות של השק שינה שלנו גדולות, על כן נמליץ להזמין את המידה המתאימה לגילו של התינוק. במידה ותזמינו את המידה הבאה, יתכן ושק השינה יהיה גדול עליו. פירוט המידות: - מידה 0-6 חודשים (אורך 70 ס"מ): מיועדת לתינוקות מעל 4 ק"ג, ועד גובה 65 ס"מ - מידה 6-18 חודשים (אורך 90 ס"מ): מיועדת לתינוקות מעל 8 ק"ג, ועד גובה 80 ס"מ - מידה 18-36 חודשים (אורך 110 ס"מ): מיועדת לפעוטות מעל 12 ק"ג ועד גובה 100 ס"מ
כיצד אדע לבחור בעובי מתאים של שק שינה מבית Little Penguin?


שקי שינה של Little Penguin מגיעים בשלוש דרגות עובי. דרגות הבידוד נמדדות ב'טוג' שהוא מדד בינלאומי של התנגדות תרמית של מוצרי טקסטיל. שק שינה לתינוק בעובי של 0.5 טוג מתאים לחודשי הקיץ, בטמפרטורת חדר של מעל 24 מעלות. שק שינה לתינוק בעובי 1 טוג מתאים לחודשי הסתיו והאביב, בטמפרטורת חדר הנעות בין 21-23 מעלות. שק שינה לתינוק בעובי של 2.5 טוג מתאים לחודשי החורף, בטמפרטורת הנעות בין 16-20 מעלות.
מה לובשים מתחת לשק שינה?


הלבשת התינוק תיעשה בהתאם לדרגת הבידוד (טוג) של שק שינה Little Penguin, ובהתאם לטמפרטורת החדר. אנחנו ממליצים להלביש את התינוק בשכבה אחת של בד טבעי כגון כותנה. הטבלה המצורפת תסייע לך להתאים את הביגוד המתאים לדגם הנכון של שק שינה של Little Penguin עבור טמפרטורות משתנות. עם זאת, תינוקות שונים זה מזה, ולכן ייעוץ זה אינו מהווה תחליף להשגחת ההורה.
מאילו בדים עשויים שקי השינה של Little Penguin?


אנו שמים דגש רב על החומרים מהם עשויים שקי השינה שלנו. שקי השינה של Little Penguin עשויים כולם מ- 100% כותנה, כאשר הבד רך למגע ומעניק לתינוק תחושה נעימה לאורך כל הלילה. בשקי שינה בדרגת 2.5 טוג (המותאמים לעונת החורף) קיימת שכבת בידוד פנימית נוספת העשויה מפוליאסטר.
ידיו של התינוק חשופות. האם לא יתקררו?


תזכורת - גם אנו המבוגרים ישנים בדרך כלל עם הידיים מחוץ לשמיכה! שקי השינה שלנו מעוצבים ללא שרוולים על מנת לאפשר אוורור של החלל הפנימי של שק השינה. מצב זה מונע הזעה והתחממות יתר של התינוק במהלך שנתו.
כמה שקי שינה של Little Penguin כדאי להזמין?


אנחנו ממליצים לקנות שני שקי שינה על מנת שתמיד יהיה אחד זמין במידה והשני בכביסה, נשכח בביקור האחרון אצל סבתא וכו'...
איך מכבסים את שקי השינה של Little Penguin?


שק שינה לתינוקות ניתן לכיבוס כמובן. יש לכבס בטמפרטורה של 40 מעלות, יחד עם שאר הכביסה של תינוקך, ניתן לייבש את שק השינה במייבש בטמפרטורה נמוכה.
מהי מדיניות החזרת המוצרים שלכם?


אפשר להחזיר או להחליף מוצרים שנרכשו בתוך 60 יום ממועד הרכישה, כל עוד לא נעשה בהם שימוש והם מוחזרים באריזה המקורית.
הזמנו שק שינה של Little Penguin, מתי המשלוח יגיע?


ההתחייבות שלנו היא להגעת המשלוח בתוך 5 ימי עסקים, אבל ברוב ההזמנות המשלוח מגיע בתוך 48 שעות מביצוע ההזמנה.
למה לבחור במגן ראש נושם של Little Penguin?


מגן הראש של Little Penguin עשוי מרשת מיקרופייבר עבה, המאפשרת לנשום דרכה ומונעת סכנת חנק במידה והתינוק נצמד אליה. תפקיד נוסף של מגן הראש הוא להגן מפגיעה של התינוק ע"י סורגי המיטה. מגן הראש שלנו מותאם לכל מיטת תינוק ומגיע בהיקף של חצי מיטה/עריסה, או לחילופין בהיקף מלא. מגן ראש מבית Little Penguin מגיע עם תו תקן של מכון התקנים. (לפי תקן ת"י 1548: "מזרנים ומגיני ראש למיטות ועגלות של תינוקות ופעוטות")
כיצד מחברים את מגן הראש למיטת התינוק?


מגני הראש שלנו מגיעים ב-3 גדלים; חצי עריסה, חצי מיטה והיקף מלא. על פי ההדרכה בסרטון, ניתן ללמוד כיצד לחבר את המגן למיטת התינוק.

The baby sleep experts

FOLLOW US
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2018 Little Penguin

מה ללבוש לישון תינוק